• כיבוי כלי נגישות
 • הצהרת נגישות

  הצהרת נגישות

  הסדרי הנגישות ברמת הנדיב

  רמת הנדיב פועלת רבות להנגיש את שירותיה לציבור האנשים עם מוגבלות במטרה להעניק חווית ביקור העונה לצרכיו הייחודיים. במסגרת החוק, פועלת רכזת נגישות הגב' ד"ר רחלי שוורץ-צחור. במידה ונתקלתם בבקשות מיוחדות בנושא נגישות נשמח אם תפנו אלינו באחת מהדרכים הבאות:
  טלפון: 04-6298128  פקס: 04-6399117 ובדואר אלקטרוני

  גני הזיכרון ומרכז המבקרים נגישים למעט מערת הקבר.

  חניית נכים:
  קיימות חניות נכים מסודרות בחניון הראשי ובחניון המשני.

  שירותי נכים:
  בכל המתחמים בהם קיימים שירותים לקהל הרחב קיימים גם שירותי נכים מוסדרים.

  עזרים לנכים:

  • מכשירי עזר לכבדי שמיעה קיימים בחנות המידע, בכיתות הלימוד, באולם הקרנת הסרט, באודיטוריום ובסיורי ההדרכות. לנוחיותכם- פנו ועדכנו מראש על הגעתכם לקבלת שירות נח ומהיר. טלפון: 04-6298-111 שלוחה 4.
  •  ניתן להשאיל כיסא גלגלים בחנות המידע - לביקור באתר

  נגישות אתר האינטרנט:
  רמת הנדיב משקיעה מאמצים ומשאבים בהנגשת אתר האינטרנט של החברה על מנת לאפשר את השימוש באתר גם עבור אנשים עם מוגבלויות.

  סייגים לנגישות
  ככלל, כל עמודי האתר נבנו כעמודים נגישים לפי רמה AA.
  עם זאת, למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים.
  יש לציין כי מספר עמודים מכילים רכיבים חיצוניים שאינם בשליטתנו ואינם נגישים, על כן העמודים הבאים אינם עומדים בתקן הנגישות:

  https://ramat-hanadiv.gardenexplorer.org/

  http://ramathanadiv.maps.arcgis.com

   

 • C C C
 • ניווט ע"י מקלדת
  ניתן לעבור בין רכיבי העמוד באמצעות כפתור ה-"TAB", הפעלה של לחצן או קישור אפשרית בלחיצה על "Enter", חזרה לרכיב הקודם תתבצע בלחיצה על צירוף המקשים "SHIFT" ו-"TAB".

חינוך ברמת הנדיב – פעילויות קיץ

חינוך ברמת הנדיב – פעילויות קיץ

חופשת יולי אוגוסט הינה זמן נהדר לצוותי מערכת החינוך לנוח, לטייל ולבלות בחיק המשפחה והחברים. תחום החינוך ברמת הנדיב אינו יוצא לחופשת קיץ ומאפשר לצוותי החינוך וההוראה להעשיר את הידע בתכנים חדשים המרעננים את החשיבה באווירה חוויתית ונעימה. במהלך חודשי הקיץ מתקיימות ברמת הנדיב השתלמויות לצוותי מורים וגננות המשלבות הנאה, התוודעות לערכי הקיימות ועשייה למען הדורות הבאים, היכרות חוויתית עם נפלאות הטבע וחשיבות השמירה על השטחים הפתוחים. הצוותים נחשפים למתחמים השונים ברמת הנדיב: מתחם הבנייה הירוקה, גינת טביעת כף הרגל האקולוגית (גינת הפרפרים), מתקן טיהור המים, הפאנלים הסולריים, אתר הקומפוסט, גן הקיימות החדש (הנמצא עדיין בשלבי הקמה) ועדר העזים המדגים את הממשק בפארק הטבע. את הסיור מסיימים בגינה הטיפולית בה ניתן ללמוד כיצד אפשר לשלב למידה עם עשייה במרחב הגינה. בנוסף לסיור ניתן לשלב סדנא סביבתית בהתאם לרצון וצרכי ההשתלמות.

    

ד"ר יעל נבון מצוות החינוך והמחקר ברמת הנדיב יזמה יום היכרות, למידה וחוויה עבור צוות המדעים ממכללת לוינסקי לחינוך, בראשותה של ד"ר מרב נתיב, ברמת הנדיב. המשתתפים התוודעו למגוון התכניות החינוכיות במקום ועל השותפות החדשה לקיימות אזורית בהובלתה של רמת הנדיב (לקריאה בנושא השותפות לקיימות אזורית...). יעל הדריכה את המשתתפים ב"מסלול הקיימות" ובפארק הטבע והסבירה על היבטים של ממשק הפארק, ניטור אקולוגי ארוך טווח ומחקרים אקולוגיים שונים הנערכים בו. במתחם הגינון הטיפולי פגשו חברי צוות המדעים את אורית כשר, רכזת הגינון הטיפולי, ונהנו מהסבר ופעילות יצירה מחומרים שנאספו בטבע. בדיר העיזים סיפר ד"ר צח גלסר, אחראי ממשק הרעיה, על שילוב העיזים באספקת שירותי רעייה בשטחי החורש במטרה להפחית נזקי שריפות, פתיחת החורש הסבוך והגדלת מגוון המינים. בסוף היום הביעו חברי צוות המדעים של מכללת לוינסקי את התרשמותם העמוקה מהביקור ברמת הנדיב וממגוון הנושאים והתכנים המרתקים בתחומי המחקר, החינוך והקיימות. 
צוות החינוך ברמת הנדיב רואה בהשתלמויות לצוותי החינוך וההוראה הזדמנות לחשוף את העשייה הרבה במקום ולקדם שיתופי פעולה רחבים יותר למען החינוך לקיימות והחינוך הסביבתי בישראל.

 

מידע שימושי

Opening Hours

ימים א' - ה': 08:00 - 16:00
ימי ו': 08:00 - 14:00
שבתות: 08:00 - 16:00

Contact Us

רמת הנדיב
ת"ד 325 זכרון יעקב 3095202
טלפון: 04-6298111
פקס: 04-6293231
info@ramathanadiv.org.il

Directions

הכניסה לרמת הנדיב נמצאת בין זיכרון יעקב לבנימינה, על כביש 652. השילוט מפנה מערבה אל רמת הנדיב.

היו הראשונים לדעת!

דיוור רמת הנדיב נשלח אחת לחודש, ומעדכן על הנעשה במקום, על האירועים, הכנסים ועוד.
היו הראשונים לדעת!
הרשמו עכשיו לניוזלטר של רמת הנדיב ותוכלו להתעדכן על הנעשה במקום