סיורי יום למורים
רמת הנדיב מארחת מדי שנה עשרות קבוצות של מורים, המגיעים לסיורים במסגרת השתלמויות בית ספריות בנושאי קיימות, סביבה ולמידה חוץ כיתתית. ניתן להזמין גם סיורים מיוחדים במגוון תכנים נוספים.
רמת הנדיב מארחת מדי שנה עשרות קבוצות של מורים, המגיעים לסיורים במסגרת השתלמויות בית ספריות בנושאי קיימות, סביבה ולמידה חוץ כיתתית. ניתן להזמין גם סיורים מיוחדים במגוון תכנים נוספים.
לקראת סיור
יש לך שאלה? נשמח לעזור
המונח טביעת כף הרגל האקולוגית קורם עור וגידים בחלק המערבי של מרכז המבקרים. תא גינון גדול בצורה של כף רגל מונח במרכז המתחם, העקב פונה לצפון, הבוהן וארבע אצבעות, כיחידה אחת – לדרום.
השביל עובר דרך אזור צפוף צמחייה טבעית ומגיע אל שרידיה של חורבת עקב, ווילה כפרית מהתקופה הביזנטית, הצופה אל הכרמל, לרכס הר אמיר, צפון השרון ולחוף הים התיכון.
אופי השביל: בינוני, מתאים לילדים מגיל 5–6
צבע סימון: לבן-אדום-לבן
אורך השביל: כ- 4 קילומטרים.
משך הטיול: בין שעתיים לשלוש.
עונות מומלצת: סתיו, חורף ואביב.
להשלמת חוויית הביקור ברמת הנדיב אתם מוזמנים ליהנות במטעים, בית קפה-מסעדה המציע שילוב מיוחד של תפריט חלבי כשר, מתחם פיקניק מוצל, או קיוסק.