1920_450

כנס "בחוץ לומדים אחרת" ה-3

ואוו! איזה כנס היה לנו!

עשרות מנחים ומאות משתתפים שהתכנסו כולם יחד ובאו ביום אביבי ונאה בחופשת פסח, אל המרחב היפיפה והפורח של גני הנדיב ופארק רמת הנדיב. פעם שלישית זו כבר מסורת! וכיף לחגוג יחד את הלמידה בחוץ, ללמוד מטובי המומחים, להתרגש מהעוצמה של הביחד, ולשמוח מעצם התרחבות העניין בלמידה החוץ כיתתית. היה מרגש לראות שאל הכנס באו משתתפים מכל רחבי הארץ והוא הפך לכנס הארצי הגדול ביותר בתחום!

כנס “בחוץ לומדים אחרת”, בהובלה משותפת של תחום החינוך ברמת הנדיב עם מיכל שדה ואיילת סלעי מ”עץ הרעיונות”, נערך זו השנה השלישית, ומהווה את נקודת השיא של הפעילות והעשייה לקידום הלמידה בחוץ.

אולי יעניין אותך גם...

קיימות

גן טביעת הרגל

המונח טביעת כף הרגל האקולוגית קורם עור וגידים בחלק המערבי של מרכז המבקרים. תא גינון גדול בצורה של כף רגל מונח במרכז המתחם, העקב פונה לצפון, הבוהן וארבע אצבעות, כיחידה אחת – לדרום.

למידע נוסף >>

לגלות את המקום

גן הריחות

גן זה, הצעיר בגנים (הוקם ב-1985), תוכנן במיוחד למען כבדי הראייה. הגברת דורותי דה רוטשילד חיפשה דרך לאפשר גם למי שאינם רואים ליהנות מהפריחה ויזמה הקמת גן המזמין את כל החושים להשתתף בחוויה שבגנים.

למידע נוסף >>

איפה אוכלים

לאכול כאן

להשלמת חוויית הביקור ברמת הנדיב אתם מוזמנים ליהנות במטעים, בית קפה-מסעדה המציע שילוב מיוחד של תפריט חלבי כשר, מתחם פיקניק מוצל, או קיוסק.

למידע נוסף >>