1920_450

כנס "בחוץ לומדים אחרת" ה-3

ואוו! איזה כנס היה לנו!

עשרות מנחים ומאות משתתפים שהתכנסו כולם יחד ובאו ביום אביבי ונאה בחופשת פסח, אל המרחב היפיפה והפורח של גני הנדיב ופארק רמת הנדיב. פעם שלישית זו כבר מסורת! וכיף לחגוג יחד את הלמידה בחוץ, ללמוד מטובי המומחים, להתרגש מהעוצמה של הביחד, ולשמוח מעצם התרחבות העניין בלמידה החוץ כיתתית. היה מרגש לראות שאל הכנס באו משתתפים מכל רחבי הארץ והוא הפך לכנס הארצי הגדול ביותר בתחום!

כנס “בחוץ לומדים אחרת”, בהובלה משותפת של תחום החינוך ברמת הנדיב עם מיכל שדה ואיילת סלעי מ”עץ הרעיונות”, נערך זו השנה השלישית, ומהווה את נקודת השיא של הפעילות והעשייה לקידום הלמידה בחוץ.

אולי יעניין אותך גם...

קיימות

אדם. קהילה. סביבה.

פעילות ענפה מתקיימת ברמת הנדיב סביב האדם וחיבורו לטבע ולסביבה.
הדבר בא לידי ביטוי, בין השאר, בגינון, בחינוך לקיימות של הדור הצעירו ואירועים המתחשבים בסביבה ותורמים לרווחה ובריאות הקהל.

למידע נוסף >>

לגלות את המקום

טיול בגנים

גני הזיכרון המרהיבים והמטופחים משתרעים על פני 70 דונם. במרכזם נמצאת מערת הקבר של הברון רוטשילד ושל אשתו עדה (אדלאייד), וסביבה שתולים גן הוורדים, גן האיריסים, גן הדקלים, גן הריחות וגן המפלים. לכל אחד מהגנים הללו יופי ייחודי המזמין את המבקר לחוויה של שלווה ופליאה.

למידע נוסף >>

איפה אוכלים

לאכול כאן

להשלמת חוויית הביקור ברמת הנדיב אתם מוזמנים ליהנות במטעים, בית קפה-מסעדה המציע שילוב מיוחד של תפריט חלבי כשר, מתחם פיקניק מוצל, או קיוסק.

למידע נוסף >>