• כיבוי כלי נגישות
 • הצהרת נגישות

  הצהרת נגישות

  הסדרי הנגישות ברמת הנדיב

  רמת הנדיב פועלת רבות להנגיש את שירותיה לציבור האנשים עם מוגבלות במטרה להעניק חווית ביקור העונה לצרכיו הייחודיים. במסגרת החוק, פועלת רכזת נגישות הגב' ד"ר רחלי שוורץ-צחור. במידה ונתקלתם בבקשות מיוחדות בנושא נגישות נשמח אם תפנו אלינו באחת מהדרכים הבאות:
  טלפון: 04-6298128  פקס: 04-6399117 ובדואר אלקטרוני

  גני הזיכרון ומרכז המבקרים נגישים למעט מערת הקבר.

  חניית נכים:
  קיימות חניות נכים מסודרות בחניון הראשי ובחניון המשני.

  שירותי נכים:
  בכל המתחמים בהם קיימים שירותים לקהל הרחב קיימים גם שירותי נכים מוסדרים.

  עזרים לנכים:

  • מכשירי עזר לכבדי שמיעה קיימים בחנות המידע, בכיתות הלימוד, באולם הקרנת הסרט, באודיטוריום ובסיורי ההדרכות. לנוחיותכם- פנו ועדכנו מראש על הגעתכם לקבלת שירות נח ומהיר. טלפון: 04-6298-111 שלוחה 4.
  •  ניתן להשאיל כיסא גלגלים בחנות המידע - לביקור באתר

  נגישות אתר האינטרנט:
  רמת הנדיב משקיעה מאמצים ומשאבים בהנגשת אתר האינטרנט של החברה על מנת לאפשר את השימוש באתר גם עבור אנשים עם מוגבלויות.

  סייגים לנגישות
  ככלל, כל עמודי האתר נבנו כעמודים נגישים לפי רמה AA.
  עם זאת, למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים.
  יש לציין כי מספר עמודים מכילים רכיבים חיצוניים שאינם בשליטתנו ואינם נגישים, על כן העמודים הבאים אינם עומדים בתקן הנגישות:

  https://ramat-hanadiv.gardenexplorer.org/

  http://ramathanadiv.maps.arcgis.com

   

 • C C C
 • ניווט ע"י מקלדת
  ניתן לעבור בין רכיבי העמוד באמצעות כפתור ה-"TAB", הפעלה של לחצן או קישור אפשרית בלחיצה על "Enter", חזרה לרכיב הקודם תתבצע בלחיצה על צירוף המקשים "SHIFT" ו-"TAB".

שותפים לחוסן סביבתי, חברתי וכלכלי

חמשת ראשי רשויות

חמשת ראשי הרשויות החברות ב'שותפות לקיימות אזורית', התכנסו השבוע ברמת-הנדיב לעדכון על כיווני הפעולה והצעדים הקרובים למימוש חזון השותפות בשנת 2017, ונתנו בירכתם להמשך הדרך המשותפת  

חמשת ראשי הרשויות, אלונה, בנימינה-  ג.עדה, ג'יסר אלזרקא, זיכרון יעקב וחוף הכרמל, נפגשו עם מנכ"ל רמת הנדיב וצוותי האסטרטגיה, הניהול והביצוע של 'השותפות לקיימות אזורית', במטרה לקבל תמונת מצב עדכנית לגבי התקדמות תהליכי התכנון של השותפות וכיווניי היישום לקראת 2017. 
במפגש, הציג מנהל התהליך האסטרטגי, אמיתי הר-לב את חזון השותפות ואת מטרות וכיווני הפעולה הנגזרים ממנו. עיקרי החזון: "להבטיח מרחב הנהנה מחוסן סביבתי, חברתי וכלכלי... הקהילות במרחב מיישמות עקרונות של קיימות ופועלות לשיפור מתמיד של מצב הסביבה האנושית, הכלכלית והאקולוגית. והרשויות עובדות יחד וחולקות אסטרטגיה משותפת למימוש החזון." 
נוסף על כך, הוצגו לנוכחים הפרויקטים שכבר פועלים במרחב השותפות, בהם: גינון בר-קיימא בחלק מהרשויות, חניית קארפול ברכבת, שיקום נחל תנינים, קורס מנהיגות אזורית לקיימות, עשרות תכניות במערכת החינוך ו-30 מיזמי סביבה חינוכיים וקהילתיים
ראשי הרשויות התייחסו בחיוב לכלל הנושאים ואף העלו הצעות ורעיונות לקידום הנושאים. כולם הביאו תמיכה בתהליכים ונתנו בירכתם להמשך הדרך. 
ראש מועצת חוף הכרמל, כרמל סלע הביע תמיכה בשיתופי הפעולה במרחב וציין שכיוון שיישובי האזור אינם מוגדרים כפריפריה, יש חשיבות רבה לחיבורים ולאיגום משאבים. "הסוד של המנהיגות טמון באנשים הנכונים באזור ועלינו להשכיל לחבר אנשים מובילים מכל המרחב" הוסיף סלע. ראש מועצת אלונה, אריה שרון ציין במיוחד את החשיבות של הקיום המשותף בין התושבים, הטבע והחקלאות ואת החיבורים בין קהילות האזור והתרבויות השונות, במיוחד הקשר עם שכנינו בג'יסר אלזרקא. "בתחומים אלה נמצא בעיקר הערך המוסף של השותפות ולכן כדאי להתמקד בהם", ציין שרון. בהמשך לכך, הוסיף ראש מועצת ג'יסר אלזרקא, מורד עמאש, כי הוא מצפה מרשויות השכנות החזקות לסייע ולתמוך בג'יסר ולעזור לו "להציב את ג'יסר אל זרקא על המפה". 
ראש המועצה המקומית בנימינה גבעת-עדה, פינקי זוארץ, אשר מעורב ופעיל בתהליכים לאורך כל הדרך, הציע לצוותים להעלות בפני ראשי הרשויות את הנושאים שהיו מצפים מהם להתערב ולטפל ובכך למקד ולייעל את הטיפול בהם. 
בנוסף, ברכו הנוכחים את ראש מועצת זיכרון-יעקב הנכנס, זיו דשא, אשר עד כה לקח חלק במפגשי הפורום המוביל של השותפות כאזרח פעיל מן השורה.   

מידע שימושי

Opening Hours

ימים א' - ה': 08:00 - 16:00
ימי ו': 08:00 - 14:00
שבתות: 08:00 - 16:00

Contact Us

רמת הנדיב
ת"ד 325 זכרון יעקב 3095202
טלפון: 04-6298111
פקס: 04-6293231
info@ramathanadiv.org.il

Directions

הכניסה לרמת הנדיב נמצאת בין זיכרון יעקב לבנימינה, על כביש 652. השילוט מפנה מערבה אל רמת הנדיב.

היו הראשונים לדעת!

דיוור רמת הנדיב נשלח אחת לחודש, ומעדכן על הנעשה במקום, על האירועים, הכנסים ועוד.
היו הראשונים לדעת!
הרשמו עכשיו לניוזלטר של רמת הנדיב ותוכלו להתעדכן על הנעשה במקום