• כיבוי כלי נגישות
 • הצהרת נגישות

  הצהרת נגישות

  הסדרי הנגישות ברמת הנדיב

  רמת הנדיב פועלת רבות להנגיש את שירותיה לציבור האנשים עם מוגבלות במטרה להעניק חווית ביקור העונה לצרכיו הייחודיים. במסגרת החוק, פועלת רכזת נגישות הגב' ד"ר רחלי שוורץ-צחור. במידה ונתקלתם בבקשות מיוחדות בנושא נגישות נשמח אם תפנו אלינו באחת מהדרכים הבאות:
  טלפון: 04-6298128  פקס: 04-6399117 ובדואר אלקטרוני

  גני הזיכרון ומרכז המבקרים נגישים למעט מערת הקבר.

  חניית נכים:
  קיימות חניות נכים מסודרות בחניון הראשי ובחניון המשני.

  שירותי נכים:
  בכל המתחמים בהם קיימים שירותים לקהל הרחב קיימים גם שירותי נכים מוסדרים.

  עזרים לנכים:

  • מכשירי עזר לכבדי שמיעה קיימים בחנות המידע, בכיתות הלימוד, באולם הקרנת הסרט, באודיטוריום ובסיורי ההדרכות. לנוחיותכם- פנו ועדכנו מראש על הגעתכם לקבלת שירות נח ומהיר. טלפון: 04-6298-111 שלוחה 4.
  •  ניתן להשאיל כיסא גלגלים בחנות המידע - לביקור באתר

  נגישות אתר האינטרנט:
  רמת הנדיב משקיעה מאמצים ומשאבים בהנגשת אתר האינטרנט של החברה על מנת לאפשר את השימוש באתר גם עבור אנשים עם מוגבלויות.

  סייגים לנגישות
  ככלל, כל עמודי האתר נבנו כעמודים נגישים לפי רמה AA.
  עם זאת, למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים.
  יש לציין כי מספר עמודים מכילים רכיבים חיצוניים שאינם בשליטתנו ואינם נגישים, על כן העמודים הבאים אינם עומדים בתקן הנגישות:

  https://ramat-hanadiv.gardenexplorer.org/

  http://ramathanadiv.maps.arcgis.com

   

 • C C C
 • ניווט ע"י מקלדת
  ניתן לעבור בין רכיבי העמוד באמצעות כפתור ה-"TAB", הפעלה של לחצן או קישור אפשרית בלחיצה על "Enter", חזרה לרכיב הקודם תתבצע בלחיצה על צירוף המקשים "SHIFT" ו-"TAB".

פסטיבל מבטיח ומקיים

תמונת הפסטיבל מרחפן

שני הדברים שפסטיבל "כרמים וטעמים" אינו מתפשר עליהם, הם איכות וקיימות. נושא הקיימות, שסביבו פועלת רמת הנדיב כל השנה, חי ובועט גם בפסטיבל היין. אז איך מתחשבים בסביבה בפסטיבל יין?

זו הפעם הרביעית שרמת הנדיב מקיימת את הפסטיבל, כשנוסף על האווירה הייחודית בולטת במקום משמעות ערכית – צמצום הפגיעה בסביבה ומודעות לערכי הקיימות. בין כוס יין אדום לכוס יין לבן, ישמחו אורחינו לדעת שהם משתתפים באירוע המעודד התנהלות בת-קיימא.

יותר מ-30 יצרני קולינריה ויין מאזור בקעת הנדיב והכרמל יציגו בפסטיבל שמטרתו העיקרית להפגיש בין מבקרים ליֵיננים, מגדלים וחקלאים מקומיים, לחשוף את התוצרת המקומית ולחזק כלכלה אזורית מקיימת. הפסטיבל ייערך תוך הקפדה ברורה על צמצום פסולת ועל עידוד שימוש חוזר. כל המציגים בו יגישו את תוצרתם בכלי אוכל העשויים מחומרים ממוחזרים ומתכלים ולא יעשה שימוש בכלי פלסטיק. במסגרת עידוד הכלכלה המקומית יציגו בפסטיבל גם אומנים מהאזור שייצרו את אומנותם לעיני הקהל וימכרו את יצירותיהם.

אמנית יוצרת בנול
במסגרת עידוד הכלכלה המקומית יציגו בפסטיבל גם אומנים מהאזור: אריגה בנול, צורפות ועוד

נוסף על כך, ביקשנו מהאומן ירון אליאסי, היוצר תוך שימוש חוזר בפלסטיק, להכין מחזיקים לגביעי יין, המיוצרים בעבודת יד וניתנים לשימוש רב-פעמי. כך יזכו אורחי הפסטיבל לקבל, יחד עם הכוס האישית לטעימות, גם יצירת אומנות אישית, ועל הדרך ישתתפו בשמירה על כדור הארץ.

השנה, מלבד התוצרת המקומית, יארח הפסטיבל שלושה יקבים מתקדמים בהיבטי קיימות וסביבה: יקב הרי הגליל האקולוגי, שהשיק לפני כשנה יין לבן מענבי סוביניון בלאן שגדלו על מצע של קומפוסט מקפה ממוחזר, יקב תבור, המגדל כבר כמה שנים כרמים אורגניים ויציג את היבול החדש שנוצר בתהליך אורגני מלא, ויקב כישור, אשר פועל ברוח הקיימות החברתית ומעסיק בעלי צרכים מיוחדים בכל תהליכי הפקת היין.

יקב כישור בכפר כישורית
כפר כישורית הוא ביתם לחיים של בוגרים עם צרכים מיוחדים והכרם והיקב, הינם שניים מתוך מספר ענפי התעסוקה של חברי הכפר, השותפים לעבודת הכרם ולעשיית היין.

אנו גאים בכך שפסטיבל "כרמים וטעמים" נרקם בשיתוף ובדיאלוג עם אנשי הקהילות באזור – חקלאים, כורמים, יצרנים ובעלי יקבים. כך הוא מחבר את המרקם האזורי עם מורשת הברון רוטשילד, אשר פיתח וייסד במושבות האזור את תעשיית היין הישראלית המודרנית.

לאתר הפסטיבל ולרכישת כרטיסים מוקדמת :  http://bit.ly/2QfqI7x 

אהבתם? הצטרפו בחינם לרשימת התפוצה וקבלו מדי חודש כתבות ועדכונים על פעילויות לכל המשפחה - להרשמה

מידע שימושי

Opening Hours

ימים א' - ה': 08:00 - 16:00
ימי ו': 08:00 - 14:00
שבתות: 08:00 - 16:00

Contact Us

רמת הנדיב
ת"ד 325 זכרון יעקב 3095202
טלפון: 04-6298111
פקס: 04-6293231
info@ramathanadiv.org.il

Directions

הכניסה לרמת הנדיב נמצאת בין זיכרון יעקב לבנימינה, על כביש 652. השילוט מפנה מערבה אל רמת הנדיב.

היו הראשונים לדעת!

דיוור רמת הנדיב נשלח אחת לחודש, ומעדכן על הנעשה במקום, על האירועים, הכנסים ועוד.
היו הראשונים לדעת!
הרשמו עכשיו לניוזלטר של רמת הנדיב ותוכלו להתעדכן על הנעשה במקום