• כיבוי כלי נגישות
 • הצהרת נגישות

  הצהרת נגישות

  הסדרי הנגישות ברמת הנדיב

  רמת הנדיב פועלת רבות להנגיש את שירותיה לציבור האנשים עם מוגבלות במטרה להעניק חווית ביקור העונה לצרכיו הייחודיים. במסגרת החוק, פועלת רכזת נגישות הגב' ד"ר רחלי שוורץ-צחור. במידה ונתקלתם בבקשות מיוחדות בנושא נגישות נשמח אם תפנו אלינו באחת מהדרכים הבאות:
  טלפון: 04-6298128  פקס: 04-6399117 ובדואר אלקטרוני

  גני הזיכרון ומרכז המבקרים נגישים למעט מערת הקבר.

  חניית נכים:
  קיימות חניות נכים מסודרות בחניון הראשי ובחניון המשני.

  שירותי נכים:
  בכל המתחמים בהם קיימים שירותים לקהל הרחב קיימים גם שירותי נכים מוסדרים.

  עזרים לנכים:

  • מכשירי עזר לכבדי שמיעה קיימים בחנות המידע, בכיתות הלימוד, באולם הקרנת הסרט, באודיטוריום ובסיורי ההדרכות. לנוחיותכם- פנו ועדכנו מראש על הגעתכם לקבלת שירות נח ומהיר. טלפון: 04-6298-111 שלוחה 4.
  •  ניתן להשאיל כיסא גלגלים בחנות המידע - לביקור באתר

  נגישות אתר האינטרנט:
  רמת הנדיב משקיעה מאמצים ומשאבים בהנגשת אתר האינטרנט של החברה על מנת לאפשר את השימוש באתר גם עבור אנשים עם מוגבלויות.

  סייגים לנגישות
  ככלל, כל עמודי האתר נבנו כעמודים נגישים לפי רמה AA.
  עם זאת, למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים.
  יש לציין כי מספר עמודים מכילים רכיבים חיצוניים שאינם בשליטתנו ואינם נגישים, על כן העמודים הבאים אינם עומדים בתקן הנגישות:

  https://ramat-hanadiv.gardenexplorer.org/

  http://ramathanadiv.maps.arcgis.com

   

 • C C C
 • ניווט ע"י מקלדת
  ניתן לעבור בין רכיבי העמוד באמצעות כפתור ה-"TAB", הפעלה של לחצן או קישור אפשרית בלחיצה על "Enter", חזרה לרכיב הקודם תתבצע בלחיצה על צירוף המקשים "SHIFT" ו-"TAB".

מרוץ אופני ההרים הגדול בישראל – ברמת הנדיב

מרוץ אופני ההרים הגדול בישראל – ברמת הנדיב

תחרות האופניים "HOT אפיק ישראל", הנקראת על שם לוחם המוסד האגדי ומפקד יחידת כידון, גיורא צחור, ה"טור דה פראנס" של תחרות אופני ההרים בישראל, יוצאת לדרך זו השנה השלישית. השנה יעבור המסלול ברמת הנדיב, ביום חמישי, 8.10.15, והקהל מוזמן להגיע לצפות במרוץ האתגרי והמעניין.

יותר מ-1,000 רוכבים ועשרות רוכבים ידועים ישתתפו בשלושת ימי המרוץ, המחולק לשלושה שלבים (סטייג'ים) על פני מסלול של כ-300 ק"מ. ההרשמה למרוץ נפתחה בפברואר ונסגרה בתוך שעות ספורות בשל הביקוש הרב. רוכבים ידועים מהעולם, בהם רוכבים מהשורה הראשונה בתחום אופני ההרים, נרשמו לתחרות וירכבו לצד רוכבים מקצועיים וחובבים מישראל.

בעבור הרוכבים הישראלים המקצועיים, במיוחד צמד הרוכבים רותם ישי ושלומי חיימי, התחרות מהווה מוקד איסוף נקודות קריטי לשם השתתפות באולימפיאדה. צמד הרוכבים ייאבקו ביניהם על הזכות לייצג את ישראל בפעם הראשונה בענף אופני ההרים, באולימפיאדת ריו 2016.

גם השנה יחודשו מסלולי "HOT אפיק ישראל" כמעט במלואם. תכנונם והרכבם ישמרו על רוח "אפיק ישראל". הם יעברו על פני יערות רמות מנשה, אזור חוף הכרמל ורכס הכרמל, חוף הים התיכון, רמת זיכרון יעקב, רמת הנדיב ועוד. בניגוד לשנים קודמות, היום הראשון של התחרות יהיה הארוך ביותר ויתפרס על פני 117 ק"מ. נחיתה לא רכה תדרוש מהמשתתפים לצלוח מסלול, שהוא אולי הקשה ביותר במרוץ, כבר ביומה הראשון של התחרות.

"HOT אפיק ישראל" מהווה מפעל הנצחה לגיורא צחור, מפקד בכיר במוסד, שנהרג בתאונת דרכים באחד מאימוני הבוקר בעת שרכב על אופניו. עמידה באתגרים מיוחדים, מקצועיות, אהבת ישראל והטבע היו אבני דרך שסללו את נתיב חייו. גל צחור, בנו של גיורא ויזם התחרות ומנהלה, בילה עם אביו בלא מעט באתגרים דומים בחו"ל, והשניים תמיד תכננו להביא אירועים דומים לארץ.

בעקבות ההצלחה בשנים קודמות נרשמה התחרות ב-UCI (Union Cycling International) כתחרות בינלאומית ונכנסה לרשימה היוקרתית של מרוצי ההרים הרב-יומיים בעולם, לצד מרוצים יוקרתיים דוגמת "טראנס אלפ" בגרמניה/איטליה ו"קייפ אפיק" בדרום אפריקה. כמו כן, משרד הספורט התרבות העניק לתחרות מעמד של אחד מ-14 אירועי הדגל שלו לשנת 2015. משרד התיירות "משתמש" בתחרות יוקרתית זו כאבן שואבת לתיירות אופניים ולשגרירות ישראל בעולם, זאת לאחר סיקורים מפרגנים בתום האירוע אשתקד.

המתחרים יוזנקו באזור קיבוץ דליה, השוכן במועצה אזורית מגידו, ויתמודדו עם תנאי שטח מאתגרים. לקראת התחרות יוקם בקיבוץ דליה "כפר תחרות" ברמת אירוח גבוהה ומקצועית ביותר, שיעניק למתחרים את כל השירותים שהם זקוקים להם: ארבעה מתחמי לינה ברמות שונות, עמדות רישום ותחרות, עמדות הטענה לטלפונים סלולריים ולמחשבים ניידים, חדר אוכל, מרפאה, מתחמי מציגים ועמדות תמיכה טכנית, מתחמי מעסים, אמבטיות קרח בתי קפה ודוכני אוכל.

גל צחור, בנו של גיורא צחור, היזם והמנהל של "אפיק ישראל": "השנה מרוץ 'HOT אפיק ישראל' מטפס מדרגה. לצד היותו אירוע הספורט הבינלאומי הגדול בישראל, מפעל הנצחה ואבן שואבת לתיירות ספורט, הוא מהווה נקודת ציון חיונית לרוכבים המקצוענים בדרך לאולימפיאדת ריו 2016".

לפרטים נוספים:

אודי אבני, טל' 054-4724256

מתן ברקוביץ, טל' 054-9136008

מידע שימושי

Opening Hours

ימים א' - ה': 08:00 - 16:00
ימי ו': 08:00 - 14:00
שבתות: 08:00 - 16:00

Contact Us

רמת הנדיב
ת"ד 325 זכרון יעקב 3095202
טלפון: 04-6298111
פקס: 04-6293231
info@ramathanadiv.org.il

Directions

הכניסה לרמת הנדיב נמצאת בין זיכרון יעקב לבנימינה, על כביש 652. השילוט מפנה מערבה אל רמת הנדיב.

היו הראשונים לדעת!

דיוור רמת הנדיב נשלח אחת לחודש, ומעדכן על הנעשה במקום, על האירועים, הכנסים ועוד.
היו הראשונים לדעת!
הרשמו עכשיו לניוזלטר של רמת הנדיב ותוכלו להתעדכן על הנעשה במקום