חוקרים צעירים ברמת הנדיב

סדרת ספרי טבע לילדים צעירים

בסדרת ספרי הטבע – חוקרים צעירים ברמת הנדיב – 5 ספרים שנכתבו בשפה עשירה אך מתאימה לילדים צעירים. בספרים מתוארות עלילותיהם של 2 ילדים – נוגה ורוני – שאוהבים לבקר ברמת הנדיב, בדרום הכרמל. בכל פעם שהם מגיעים אל פארק הטבע הם עוברים הרפתקה מלהיבה ומיוחדת, בעזרתו של עופר, פקח הפארק: כמו בלשים הם עוקבים אחר בעלי החיים שהשאירו סימנים ועקבות, מתבוננים בפרחים ובפרפרים, חוקרים את ערמת הקומפוסט, מגלים את סודותיהם של הפרות ושל העזים, ואפילו מגיעים לעין צור כדי לגלות מה עושים הצבאים בלילות.

 

פרקי הספר:

אולי יעניין אותך גם...

קיימות

גן טביעת הרגל

המונח טביעת כף הרגל האקולוגית קורם עור וגידים בחלק המערבי של מרכז המבקרים. תא גינון גדול בצורה של כף רגל מונח במרכז המתחם, העקב פונה לצפון, הבוהן וארבע אצבעות, כיחידה אחת – לדרום.

למידע נוסף >>

לגלות את המקום

גן האיריסים

בתוך גני הזיכרון ברמת הנדיב, בין גן הדקלים לבין גן הוורדים, שוכן גן מעט נסתר, אך מיוחד במינו: זהו גן האיריסים. קהל המבקרים מוזמן לבוא וליהנות מתצוגה פורחת של צמחים המתהדרים בפרחים גדולים בצבעים מרהיבים (אמצע פברואר- סוף מרץ).

למידע נוסף >>

איפה אוכלים

לאכול כאן

להשלמת חוויית הביקור ברמת הנדיב אתם מוזמנים ליהנות במטעים, בית קפה-מסעדה המציע שילוב מיוחד של תפריט חלבי כשר, מתחם פיקניק מוצל, או קיוסק.

למידע נוסף >>