• כיבוי כלי נגישות
 • הצהרת נגישות

  הצהרת נגישות

  הסדרי הנגישות ברמת הנדיב

  רמת הנדיב פועלת רבות להנגיש את שירותיה לציבור האנשים עם מוגבלות במטרה להעניק חווית ביקור העונה לצרכיו הייחודיים. במסגרת החוק, פועלת רכזת נגישות הגב' תמי ציגלר. במידה ונתקלתם בבקשות מיוחדות בנושא נגישות נשמח אם תפנו אלינו באחת מהדרכים הבאות:
  טלפון: 04-6298127  נייד 052-6901144 פקס: 04-6399117
  בדואר אלקטרוני: tami@ramathanadiv.org.il

  חניית נכים:
  קיימות חניות נכים מסודרות בחניון הראשי ובחניון המשני.

  שירותי נכים:
  בכל המתחמים בהם קיימים שירותים לקהל הרחב קיימים גם שירותי נכים מוסדרים.

  עזרים לכבדי שמיעה:
  מכשירי עזר לכבדי שמיעה קיימים בחנות המידע, בכיתות הלימוד, באולם הקרנת הסרט, באודיטוריום ובסיורי ההדרכות. לנוחיותכם- פנו ועדכנו מראש על הגעתכם לקבלת שירות נח ומהיר.
  טלפון: 04-6298-111 שלוחה 4.

  נגישות אתר האינטרנט:
  רמת הנדיב משקיעה מאמצים ומשאבים בהנגשת אתר האינטרנט של החברה על מנת לאפשר את השימוש באתר גם עבור אנשים עם מוגבלויות.

 • C C C
 • ניווט ע"י מקלדת
  ניתן לעבור בין רכיבי העמוד באמצעות כפתור ה-"TAB", הפעלה של לחצן או קישור אפשרית בלחיצה על "Enter", חזרה לרכיב הקודם תתבצע בלחיצה על צירוף המקשים "SHIFT" ו-"TAB".

מחדשים אנרגיות במיזמים החינוכיים

שלהי הקיץ ושנת הלימודים החדשה מסמלים גם אנרגיות מתחדשות בפעילויות המיזמים החינוכיים של השותפות לקיימות אזורית. לאחר מנוחת הקיץ חזרו המיזמים לפעילות במלוא העוצמה. חלק מהמיזמים שעסקו עד כה בתכנון והכנות לקראת "יציאה לאוויר", עולים כעת שלב. דוגמא מצוינת לכך הוא מיזם "קוראים מבראשית", אשר יצא השבוע לדרך בטקס חגיגי. 
מדובר במיזם שיפעיל ספריות בהשאלה חופשית ברחבי בנימינה וגבעת-עדה, והוא פרי יוזמה של בית-ספר בראשית בשיתוף הספרייה הציבורית בבנימינה ופועל כחלק מתכנית המיזמים של השותפות לקיימות אזורית. הטקס התקיים בהשתתפות מנהלת אגף החינוך במועצה, הגב' מוניק וקנין, ילדי בי"ס בראשית, הורים, מורים ותושבים.   
הרעיון העומד בבסיס המיזם הוא עידוד קריאה באמצעות הוצאת הספרים אל מחוץ לספריה ומיקומם בשטחים ציבוריים.
במסגרת המיזם יוקמו כ- 30 ספריות קהילתיות בתחנות אוטובוס בבנימינה ובגבעת עדה, המשמשות את תלמידי בי"ס אורט, ובמקומות מרכזיים נוספים כגון גני שעשועים, מתנ"ס בנימינה, דואר ועוד. הספרים יהיו בעברית ובאנגלית, ובהתאמה לקהל היעד בכל ספריה (נוער, הורים וילדים, מבוגרים). העוברים והשבים יוכלו לשאול ספרים לביתם, או לשבת לקרוא בהם בתחנות.
כחלק מתפישת הקיימות, והתפישה הבית-ספרית של התלמיד כחלק ממעגל סביבתי, אנושי ופיזי, מתבצעת הקמת הספריות באמצעות שימוש חוזר בחומרים קיימים כגון ארגזי חלב ,מדפים ועוד. תלמידי בי"ס בראשית יתחזקו את התחנות באופן שוטף, בספריית הרחוב הקרובה למקום מגוריהם.
למיזם יוקמו עמוד פייסבוק ואינסטרגם בהם ניתן למצוא מידע נוסף כגון: מפת מיקומי הספריות ומידע על פעילויות שונות כמו שעת סיפור, הפעלות לבני הנוער ועוד.

 

מידע שימושי

Opening Hours

ימים א' - ה': 08:00 - 16:00
ימי ו': 08:00 - 14:00
שבתות: 08:00 - 16:00

Contact Us

רמת הנדיב
ת"ד 325 זכרון יעקב 3095202
טלפון: 04-6298111
פקס: 04-6293231
info@ramathanadiv.org.il

Directions

הכניסה לרמת הנדיב נמצאת בין זיכרון יעקב לבנימינה, על כביש 652. השילוט מפנה מערבה אל רמת הנדיב.

היו הראשונים לדעת!

דיוור רמת הנדיב נשלח אחת לחודש, ומעדכן על הנעשה במקום, על האירועים, הכנסים ועוד.
היו הראשונים לדעת!
הרשמו עכשיו לניוזלטר של רמת הנדיב ותוכלו להתעדכן על הנעשה במקום
ביטול