• כיבוי כלי נגישות
 • הצהרת נגישות

  הצהרת נגישות

  הסדרי הנגישות ברמת הנדיב

  רמת הנדיב פועלת רבות להנגיש את שירותיה לציבור האנשים עם מוגבלות במטרה להעניק חווית ביקור העונה לצרכיו הייחודיים. במסגרת החוק, פועלת רכזת נגישות הגב' תמי ציגלר. במידה ונתקלתם בבקשות מיוחדות בנושא נגישות נשמח אם תפנו אלינו באחת מהדרכים הבאות:
  טלפון: 04-6298127  נייד 052-6901144 פקס: 04-6399117
  בדואר אלקטרוני: tami@ramathanadiv.org.il

  חניית נכים:
  קיימות חניות נכים מסודרות בחניון הראשי ובחניון המשני.

  שירותי נכים:
  בכל המתחמים בהם קיימים שירותים לקהל הרחב קיימים גם שירותי נכים מוסדרים.

  עזרים לכבדי שמיעה:
  מכשירי עזר לכבדי שמיעה קיימים בחנות המידע, בכיתות הלימוד, באולם הקרנת הסרט, באודיטוריום ובסיורי ההדרכות. לנוחיותכם- פנו ועדכנו מראש על הגעתכם לקבלת שירות נח ומהיר.
  טלפון: 04-6298-111 שלוחה 4.

  נגישות אתר האינטרנט:
  רמת הנדיב משקיעה מאמצים ומשאבים בהנגשת אתר האינטרנט של החברה על מנת לאפשר את השימוש באתר גם עבור אנשים עם מוגבלויות.

 • C C C
 • ניווט ע"י מקלדת
  ניתן לעבור בין רכיבי העמוד באמצעות כפתור ה-"TAB", הפעלה של לחצן או קישור אפשרית בלחיצה על "Enter", חזרה לרכיב הקודם תתבצע בלחיצה על צירוף המקשים "SHIFT" ו-"TAB".

רמת הנדיב

שיטות לחקר אקולוגי בשדה

תוכניות הלימודים לתלמידי תיכון בנושאי אקולוגיה וסביבה מחייבות יציאה אל מחוץ לכיתה וחקר בשדה. בחומרי הלמידה שלפניכם תמצאו כלים מעשיים לסיוע בהוראת האקולוגיה בשדה.
קטעי הטקסט מכילים את הרצאתו של פרופ' אבי פרבולוצקי בנושא "רמת הנדיב כמודל למערכת אקולוגית ים-תיכונית בממשק האדם", כפי שהוצגה בהשתלמות למורי הביולוגיה שנערכה ברמת הנדיב. בהמשך , פרקים בנושא שיטות מחקר בשדה שנכתבו על ידי ליאת הדר, ד"ר נירית אסף, בעז שחם, מנחם אדר וד"ר אריה רוזנפלד- כולם חוקרים ברמת הנדיב, מומחים בתחומם ובעלי ניסיון בעבודה חינוכית עם תלמידים.
קטעי הטקסט מלווים בסרטונים שצולמו ונערכו על ידי אייל ברטוב.