• כיבוי כלי נגישות
 • הצהרת נגישות

  הצהרת נגישות

  הסדרי הנגישות ברמת הנדיב

  רמת הנדיב פועלת רבות להנגיש את שירותיה לציבור האנשים עם מוגבלות במטרה להעניק חווית ביקור העונה לצרכיו הייחודיים. במסגרת החוק, פועלת רכזת נגישות הגב' תמי ציגלר. במידה ונתקלתם בבקשות מיוחדות בנושא נגישות נשמח אם תפנו אלינו באחת מהדרכים הבאות:
  טלפון: 04-6298127  נייד 052-6901144 פקס: 04-6399117
  בדואר אלקטרוני: tami@ramathanadiv.org.il

  חניית נכים:
  קיימות חניות נכים מסודרות בחניון הראשי ובחניון המשני.

  שירותי נכים:
  בכל המתחמים בהם קיימים שירותים לקהל הרחב קיימים גם שירותי נכים מוסדרים.

  עזרים לכבדי שמיעה:
  מכשירי עזר לכבדי שמיעה קיימים בחנות המידע, בכיתות הלימוד, באולם הקרנת הסרט, באודיטוריום ובסיורי ההדרכות. לנוחיותכם- פנו ועדכנו מראש על הגעתכם לקבלת שירות נח ומהיר.
  טלפון: 04-6298-111 שלוחה 4.

  נגישות אתר האינטרנט:
  רמת הנדיב משקיעה מאמצים ומשאבים בהנגשת אתר האינטרנט של החברה על מנת לאפשר את השימוש באתר גם עבור אנשים עם מוגבלויות.

 • C C C
 • ניווט ע"י מקלדת
  ניתן לעבור בין רכיבי העמוד באמצעות כפתור ה-"TAB", הפעלה של לחצן או קישור אפשרית בלחיצה על "Enter", חזרה לרכיב הקודם תתבצע בלחיצה על צירוף המקשים "SHIFT" ו-"TAB".

מעבדת שדה

לחקר המגוון הביולוגי

אחד האתגרים הגדולים והחשובים של האנושות בפרוס האלף השלישי הוא שימור הביוספרה - מעטפת החיים הדקיקה המקיפה את כדור הארץ ובה מתקיימים תהליכים תומכי חיים החיוניים לאדם. ההיענות לאתגר זה דורשת מחקר מדעי מעמיק וארוך טווח. פארק טבע רמת הנדיב משמש מעבדת מחקר אקולוגי ארוך טווח לגבי צורות שונות של ממשק מערכות אקולוגיות ועל כן מהווה כר מחקר מדעי יוצא מן הכלל.
החוברת רמת הנדיב - מעבדת שדה לחקר המגוון הביולוגי מקיפה היבטים שונים של נושא המגוון הביולוגי, ומציגה תמונה מורכבת שיש בה שילוב של תיאוריה עם שיטות עבודה ועם ממצאים מחקריים.
הספר נכתב בשיתוף בין צוות קמפוס טבע באוניברסיטת תל אביב וצוות רמת הנדיב.