• כיבוי כלי נגישות
 • הצהרת נגישות

  הצהרת נגישות

  הסדרי הנגישות ברמת הנדיב

  רמת הנדיב פועלת רבות להנגיש את שירותיה לציבור האנשים עם מוגבלות במטרה להעניק חווית ביקור העונה לצרכיו הייחודיים. במסגרת החוק, פועלת רכזת נגישות הגב' תמי ציגלר. במידה ונתקלתם בבקשות מיוחדות בנושא נגישות נשמח אם תפנו אלינו באחת מהדרכים הבאות:
  טלפון: 04-6298127  נייד 052-6901144 פקס: 04-6399117
  בדואר אלקטרוני: tami@ramathanadiv.org.il

  חניית נכים:
  קיימות חניות נכים מסודרות בחניון הראשי ובחניון המשני.

  שירותי נכים:
  בכל המתחמים בהם קיימים שירותים לקהל הרחב קיימים גם שירותי נכים מוסדרים.

  עזרים לכבדי שמיעה:
  מכשירי עזר לכבדי שמיעה קיימים בחנות המידע, בכיתות הלימוד, באולם הקרנת הסרט, באודיטוריום ובסיורי ההדרכות. לנוחיותכם- פנו ועדכנו מראש על הגעתכם לקבלת שירות נח ומהיר.
  טלפון: 04-6298-111 שלוחה 4.

  נגישות אתר האינטרנט:
  רמת הנדיב משקיעה מאמצים ומשאבים בהנגשת אתר האינטרנט של החברה על מנת לאפשר את השימוש באתר גם עבור אנשים עם מוגבלויות.

 • C C C
 • ניווט ע"י מקלדת
  ניתן לעבור בין רכיבי העמוד באמצעות כפתור ה-"TAB", הפעלה של לחצן או קישור אפשרית בלחיצה על "Enter", חזרה לרכיב הקודם תתבצע בלחיצה על צירוף המקשים "SHIFT" ו-"TAB".

חוקרים צעירים ברמת הנדיב

סדרת ספרי טבע לילדים צעירים

בסדרת ספרי הטבע – חוקרים צעירים ברמת הנדיב – 5 ספרים שנכתבו בשפה עשירה אך מתאימה לילדים צעירים. בספרים מתוארות עלילותיהם של 2 ילדים – נוגה ורוני – שאוהבים לבקר ברמת הנדיב, בדרום הכרמל. בכל פעם שהם מגיעים אל פארק הטבע הם עוברים הרפתקה מלהיבה ומיוחדת, בעזרתו של עופר, פקח הפארק: כמו בלשים הם עוקבים אחר בעלי החיים שהשאירו סימנים ועקבות, מתבוננים בפרחים ובפרפרים, חוקרים את ערמת הקומפוסט, מגלים את סודותיהם של הפרות ושל העזים, ואפילו מגיעים לעין צור כדי לגלות מה עושים הצבאים בלילות.